COLUMN

Wordt verwacht...

René van Es | 15 mei 2003

Parijs Parijs, ik berichtte u vorige week dat ik er naar toe zou vertrekken. Het had zo mooi kunnen zijn, helaas moeten we het uitstellen tot eind juni. Voorlopig niet neuzen in Franse audioshops en geen aankopen van laaggeprijsde whisky in supermarkten. U houdt het reisverslag tegoed als er niet weer roet in het eten wordt gegooid.

De belevenissen deze week waren de moeite waard. Eerst natuurlijk naar de SACD dag van HVT op zaterdag. In de ontspannen ambiance was het goed vertoeven en de zon werkte zelfs mee om in de buitenlucht, onder het genot van een drankje, bekenden en onbekenden te spreken. De importeurs die aanwezig waren voorzagen bezoekers graag van informatie en hadden af en toe de tijd eens wat langer te praten met potentiële klanten. Wie het leuk vond had nu de kans van gedachten te wisselen met enkele HVT redacteuren, waar gretig gebruik van werd gemaakt. Soms met de mond nog vol met de aangeboden popcorn. Op maandag een hi-visit bij een importeur en daar weer een boel geleerd over het wel en wee van de Nederlandse audiowereld. Mooie producten gezien en natuurlijk kon ik het niet laten om een versterker mee naar huis te nemen. Hij staat nog even werkeloos op de kast, maar dat komt omdat de onderhanden D/A converter van Chord op de set zijn best staat te doen. De versterker is nu net een snoepje voor mij, klasse A, betaalbaar en valt in de categorie van interessante geïntegreerde versterkers. De naam Musical Technology zegt u nu nog niet veel, over een aantal weken naar ik vertrouw des te meer. Op woensdag het aanbod voor de recensie van een actieve interlink van eigen bodem en op donderdag wacht een bezoek aan de importeur van Apogee converters. Zaken waar ik naar uit zie en u over zal informeren als zij de moeite waard zijn.

SACD-dag 2003 (c) Xingo

Zo stevenen we af op de komende redactievergadering. Daar steken we de koppen wederom bij elkaar wat wij de komende tijd gaan doen en waar een ieder aandacht aan zal geven. Dat kan verrassend zijn want een redacteur die naar zijn zeggen “zijn tuner heeft verkocht omdat de radio toch niets aan is”, mekkert nu over het feit dat de ter beschikking gestelde Magnum Dynalab tuner straks weer terug moet. Verder vallen binnen afzienbare tijd verslagen te verwachten over Thiel, Relco en Mordaunt Short luidsprekers, een Meridian en een NAD cd speler en nog wat mooie dingen die ons muzikale bestaan veraangenamen. Wij zijn bovendien hard bezig een reeks te starten die uitleg gaat geven over de werking van apparatuur. Kortom genoeg redenen om de site in de gaten te blijven houden en dagelijks te bezoeken.

Met vriendelijke groet,
René van Es
Hoofdredacteur


EDITORS' CHOICE