Artikelen van fotograaf



Drie nieuwe Pioneer micro systemen

Gepubliceerd op 23 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
Pioneer Micro SystemenPioneer heeft drie nieuwe microsystemen aangekondigd. Ze beschikken allemaal over een 2 x 15 W digitale klasse D versterker. Deze sluit ook aan bij de tweeweg bass reflex-luidsprekers waarmee elk systeem is uitgerust. 
lees verder>>

Hifidelity XS 60 – Wadia Intuition 01 Power Dac

Gepubliceerd op 22 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
XS 60Tijdens de CES 2013 maakten we al kennis met het prototype van de nieuwste Power Dac van Wadia. In de Hifidelity XS van april doet recensent Max Delissen uitgebreid verslag van deze Intuition 01. 
lees verder>>

Zwevende platenspeler Flynote

Gepubliceerd op 22 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
FlynoteTijdens de Milan Design Week werd een prototype platenspeler geïntroduceerd dat zo bijzonder is dat we hem moesten delen, ondanks dat hij nog geen muziek kan afspelen en dat misschien zelfs nooit zal doen.
lees verder>>

Well Tempered Lab demo’s bij Sowell Hifi

Gepubliceerd op 22 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
Well tempered Lab versalexSowell Hifi in Gorinchem houdt op woensdag 23 april een kennismakingsdag waarbij de platenspelers van Well Tempered Lab centraal staan.
lees verder>>

3D-printer Kickstarter haalt 3 miljoen op

Gepubliceerd op 21 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
3D printerEen betaalbare 3D-printer met de naam ‘Micro’ heeft op Kickstarter bijna 3 miljoen dollar bij elkaar verzameld. Het beoogde doel was 50.000 dollar. De Micro is volgens de ontwerper de eerste echte 3D-printer voor consumenten.
lees verder>>

Surround: verleden, heden en toekomst (4)

Gepubliceerd op 21 april 2014
Auteur: Thomas van den Bossche
Dolby AtmosDolby Atmos maakte voor het eerst zijn opwachting in de bioscoop in 2012. Het is een uitermate geavanceerde surround technologie, die tot 64 (!) luidsprekers kan aansturen. Dat geeft de filmmakers de mogelijkheid om geluiden heel precies te positioneren, op gelijk welke positie rondom en boven de luisteraar. Dat laatste moet niet alleen dienen om overvliegend spul - denk aan vliegtuigen, helikopters, kogels, enzoverder - optimaal weer te geven, maar ook om alle andere geluidsbronnen - zelfs gewone spreekstemmen - op een meer realistische manier te reproduceren. Als je het zo leest, lijkt het enigszins bij de haren getrokken.
lees verder>>

Hoe groot mag je HD televisie zijn?

Gepubliceerd op 21 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
3D televisieMisschien zit je graag dichtbij je televisie, misschien zit je er juist ver vanaf. Dat is natuurlijk vaak afhankelijk van de grootte van je (woon)kamer. Maar wat is nou de ideale kijkafstand van je televisie? Er is soms wel wat verwarring over hoe dicht je nu eigenlijk bij je televisie mag zitten. Bestaat er zoiets als de ‘correcte’ kijkafstand? Nee, dat niet, maar er bestaan wel allerlei richtlijnen. 
lees verder>>

Dynaudio lanceert Evidence Platinum speakers

Gepubliceerd op 19 april 2014
Auteur: Redactie HiFi.nl
Dynaudio Evidence Platinum Dynaudio heeft haar nieuwe vlaggenschip luidspreker geïntroduceerd in het Verenigd Koninkrijk: de Evidence Platinum. Een conceptversie van deze speaker werd twee jaar geleden al getoond tijdens de High End Show in München, maar is nu eindelijk te koop. 
lees verder>>

EDITORS' CHOICE