Beschrijving
Wegens verandering van setup, verkoop ik deze mooie versterker; de Audia Flight FL Three S. In zeer goede staat en in de kleur zwart. Compleet incl. afstandsbediening. Hij is te bewonderen en te beluisteren in Gouda. Lees de lovende reviews op internet. Versturen doe ik overigens niet.
Vraagprijs: 2250 euro
probeer snel eigen foto`s toe te voegen *
Specificaties:
Soort Geïntegreerde versterker
Frequentierespons 1Hz - 450kHz
Uitgangsvermogen (per kanaal) 400W max
Connectiviteit 4 unbalanced inputs
1 balanced input
1 monitor input
1 analog input can be assigned to bypass the preamp (as “direct”)
1 optional USB digital input
1 unbalanced preamp output
1 unbalanced record output
1 output for headphones
Afmetingen (H x B x D)110 x 450 x 430mm
Gewicht16.5 Kg
Over de Audia Flight FL Three S
De Audia Flight Flight Three S is een veelzijdige geïntegreerde versterker met een elegante en stevig gebouwde behuizing, handgemaakt in Italië en voorzien van hoogwaardige componenten. Het dikke aluminium voorpaneel van 10 millimeter heeft zeer vakkundig verwerkte drukknoppen en een zeer stijlvolle afwerking. De Audia Flight Flight Three S heeft acht voedingen die verantwoordelijk zijn voor alle versterkingstrappen tot aan de drivertransistortrap, met een totale capaciteit van 13.200uF.
Speakers aangesloten op de Audia Flight Flight Three S worden aangestuurd door twee 100 Watt versterkers met een grote 576VA ringkern audiotransformator. Het feedbackcircuitontwerp biedt uitstekende controle over de bas uit de luidsprekers en brengt muziek tot leven met krachtig en uitzonderlijk geluidsbeeld. De versterker is verder voorzien van vier ongebalanceerde analoge ingangen, een gebalanceerde analoge ingang en een digitale USB-ingang. Een phono MC/MM ingangsbord is optioneel en vervangt een analoge ingang, evenals een optionele USB 24bit 192kHz DAC.