NIEUWS
Engels Showblog: Holland Link voorbeschouwing
Redactie HiFi.nl |
23 maart 2011
Holland Link zal bijzondere analoge producten laten zien tijdens de Engels Show in Rotterdam.
Het eerste merk wat meegebracht wordt is Ayon Audio, een Oostenrijks merk. Hiervan zullen de Triton buizen-monoblokken aanwezig zijn. Deze hebben elk een vermogen van 100 Watt met ieder 4x KT88 pentode buizen geschakeld in Parallel Push Pull, ook zijn ze ieder omschakelbaar naar triode-bedrijf.
Verder wordt er gespeeld met een Ayon CD-07s hybride CD-speler, voorzien van buizen eindtrap en digitale ingangen. Ook worden de Ayon Sprit stereo versterker en de Ayon CD-5s Reference cd-speler/DAC/voorversterker opgesteld.
Het tweede merk is het Italiaanse merk Vyger, hiervan wordt de Baltic M draaitafel meegebracht. Het bijzondere van deze draaitafel is dat hij standaard wordt geleverd met de SME-312 pickup arm. Voor deze show heeft Holland Link een Benz Micro Woord SL element gemonteerd. De bekabeling is met HL 7.0 puur zilver interlinks naar de Luxman E-200 phono voorversterker.
Voor de analoog liefhebbers: neem je eigen plaat mee!
|